X
تبلیغات
زولا

انتخابات نهم مجلس و فیلترهای مردمی!

جمعه 11 آذر‌ماه سال 1390 ساعت 12:31

انتخابات نهم مجلس و فیلترهای مردمی!

تب و تاب انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی روز به روز رو به افزایش است و کسانی که می خواهند خود را برای ورود به مجلس کاندید کنند با استفاده از شیوه های مختلف رایج و متداول و گاهی هم نو و خلاقانه قصد جلب و جذب افکار عمومی را دارند تا شاید بتوانند گوی سبقت را از رقیبان خود ربوده و  به مجلس راه یابند.

مردم نیز با توجه به همه مشکلاتی که دارند در پی آمادگی لازم برای انتخاب درست هستند تا اینبار با درجه خطای کمتری به هدف بزنند و فردی را راهی مجلس نمایند که در طول چهارسال حضور در بهارستان پایتخت، درد مردم، اصلی ترین دغدغه نماینده شان باشد.

باید دید برای رسیدن به این منظور چه اقداماتی از سوی طرفین لازم است انجام شود تا هم کاندیداهای خوب بتوانند بدرستی و شفاف خود را به مردم معرفی کنند و هم مردم قادر باشند بهترین گزینه ها را شناسایی و انتخاب نمایند؟

هر چند جنبه های کمی و کیفی هر دوره از انتخابات مجلس با یکدیگر تفاوتهایی را دارند اما یک موضوع در همه آنها مشترک است و آن مشخص بودن خادم از غیر خادم است که مردم به راحتی می توانند با شناخت کامل از برخی خصوصیات کاندیداها به این نتیجه برسند.

اکنون مردم به خوبی می دانند که شعارهای عوام فریبانه دیگر در آنان تاثیری ندارد و نامزدهای انتخاباتی باید از بکار بردن شعارهای نخ نما شده دست بردارند و حرفهای تازه و قابل اجرا بزنند و از همه اینها مهمتر معدل کارنامه گذشته خود را رو کنند.

کسی که در گذشته توانسته تا در جهت منافع مردم کار کند و از تن دادن به فرامین سران احزاب و گروههای ضد منافع ملی همیشه امتناع ورزیده و تنها مصلحت مردم و مملکت را هدف خود قرار داده می تواند در این دوره نظر مردم را به خود جلب نماید در غیر اینصورت هرگز نخواهد توانست مردم را فریب دهد و با ظاهر سازی و بکار بردن الفاظ و عبارات جذاب و فریبا از فیلتر مردمی عبور کرده و به مجلس راه یابد.

 

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo