X
تبلیغات
زولا

زلزله و خیال پردازیهای ما!!!

دوشنبه 19 اردیبهشت‌ماه سال 1390 ساعت 11:49

  

زلزله و خیال پردازیهای ما!!!

 ============================

وقتی از آرامش استقبال خوبی نداریم و وقتی قدر لحظات با ثبات و مانایی را نمی دانیم فرمولی عجیب از جایی که انتظارش را نداریم نقش ایفا می کند و برای بر هم زدن آرامش و ثبات به میدان می آید. 

این روزها شاهدیم که عناصری از پیکره ضد ثباتها به میدان آمده اند و می خواهند آرامش را بر هم بزنند و سکته و یا زلزله ایجاد کنند و بهتر است بگوییم می خواهند همه چیز را واژگونه به تصویر در آورند. 

در تاریخ چنین اتفاقاتی بارها رخ داده است و کسانی آمدن و در میان مردم زلزله ایجاد کرده اند و رفته اند اما تاریخ همیشه آنطور که قبلا رخ داده تکرار نمی شود و به قول برخی از قدیمی ها در همیشه روی یک پاشنه نمی چرخد. 

این اشتباه است که بگوییم برای مدیریت جهان تنها یک فرمول وجود دارد ولی می توانیم با شجاعت بگوییم که تا کنون برای مدیریت جهان یک نوع فرمول مشاهده شده است. 

فرمول سازان مدیریت جهان با چنان درخششی مشغول پیاده سازی فرمول خود هستند که گویی مخاطبان خود را مسخ کرده اند چون صدای اعتراضی هم بگوش نمی رسد. 

شاید اعتراضی وجود داشته باشد اما شنیده نمی شود. 

مسخ شدگان این برنامه دائم از خود می پرسند که آیا نقش ما تنها سکوت کردن است و دیگرانی که خود مخاطب اصلی رویدادهای تحت فرمول هستند شاید دیگر یارای اظهار نظر و ابراز احساسات را ندارند. 

می گویند گورستان آرامش دارد و برخی افراد هم برای بدست آوردن آرامش به آنجا می روند اما نمی دانند که ممکن است حسی که از گورستان می گیرند تنها آرامش نباشد بلکه پیامی برای بازگشت!!! 

و زلزله خواهد آمد و همه چیز را از آرامش و ثبات خارج خواهد ساخت و چه کسی است که به درستی بداند این زلزله از جنس چیست؟ 

ف؟ ا؟ ا؟ و یا س؟ 

پاسخش بماند برای بعد!!! 

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo